Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

W dniu 24 czerwca 2022 r. w Szkole Podstawowej Nr 10 im. Jana Pawła II odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022. W uroczystości wzięli udział tegoroczni absolwenci, uczniowie klasy VII d i VII i, zaproszeni goście, rodzice, nauczyciele oraz pracownicy administracji i obsługi.

Podczas części oficjalnej, prowadzonej przez Mieszka Dobkowskiego zostali nagrodzeni wyróżnieni absolwenci, laureaci konkursów, chórzyści, sportowcy osoby pomagające jako wolontariusze oraz uczniowie klas VIII, którzy osiągnęli średnią co najmniej 5.00 i zachowanie bardzo dobre lub wzorowe. Chór szkolny pod przewodnictwem Pani Wioletty Dziedzickiej odśpiewał hymn państwowy oraz szkolny. Tego dnia przekazany został sztandar szkoły, ósmoklasiści złożyli ślubowanie, a przewodniczący samorządu uczniowskiego Mieszko Dobkowski przekazał władzę wybranemu na tę funkcję Antoniemu Rudnickiemu. Dyrektor szkoły Krzysztof Florczak oficjalnie podziękował i pożegnał nauczycieli i pracowników administracji i obsługi odchodzących na emeryturę.

Pełną humoru i jednocześnie wzruszającą część artystyczną przygotowali uczniowie klasy VII i, VIII c oraz Wiktoria Jamrozik uczennica klasy VIII g. Cześć oficjalną przygotowała Pani Anna Zarzycka, cześć artystyczną Pani Joanna Makowska i Pani Anna Mysiewicz, chór szkolny i solistki Pani Wioletta Dziedzicka, dekoracje Pani Sylwia Smolińska.

Zakończenie roku szkolnego (24.06.2022)