Kadra

NauczycielPrzedmiot
Elżbieta Ambrzykowskajęzyk polski
Agnieszka Baczewskazajęcia rewalidacyjne
Renata Balińskamatematyka
Ilona Bałdygapsycholog
Ryszarda Bałonjęzyk polski
Magdalena Blochchemia
Radosław Blochwychowanie fizyczne
Jakub Borkowskiwychowanie fizyczne
Beata Borowik-Pasterskabibliotekarz
Ewa Brodackamatematyka
Renata Burghardtjęzyk angielski
Sylwia Chludzińskareligia
Sylwia Chojnowskajęzyk niemiecki
Agnieszka Czekałanauczyciel wspomagający
Katarzyna Czubaedukacja wczesnoszkolna
Anna Czujaknauczyciel wspomagający
Wiesława Czyżakzajęcia korekcyjno-kompensacyjne
Jacek Ćwiekwychowanie fizyczne
Katarzyna Damięckaedukacja wczesnoszkolna
Grażyna Daniłowiczmatematyka
Agata Dawidnauczyciel wspomagający
Agata Dąbrowskajęzyk angielski
Ewelina Denkiewiczjęzyk angielski
Agnieszka Dobkowskaedukacja wczesnoszkolna
Marta Dobkowskaedukacja wczesnoszkolna
Marzena Domańskawychowanie fizyczne
Katarzyna Domianhistoria
Wioletta Domurad-Pragaczplastyka
Beata Drabotpsycholog
Wioletta Dziedzickamuzyka
Krzysztof Florczakmatematyka
Renata Florczakwdżr
Dorota Gałązkabibliotekarz
Zbigniew Gałązkawychowanie fizyczne
Halina Gamdzykjęzyk polski
Sylwester Godlewskireligia
Joanna Górskamuzyka
Grażyna Grouzzajęcia rewalidacyjne
Justyna Guzbiologia
Ryszard Jarnutowskiwychowanie fizyczne
Joanna Kacprzakpedagog
Agnieszka Kaczyńskaedukacja wczesnoszkolna
Jolanta Karpińskainformatyka
Joanna Karwelinformatyka
Katarzyna Kądewiczjęzyk angielski
Honorata Kierkunjęzyk angielski
Mariola Kiernozek-Kacprzyńskamatematyka
Barbara Klemendorfjęzyk angielski
Daria Kochanowiczmatematyka
Hanna Kolbushistoria
Aleksandra Kotowiczgeografia
Anna Kowalczykinformatyka
Małgorzata Kubickanauczyciel wspomagający
Monika Kurzątkowskafizyka
Anna Kurzychplastyka
Karolina Kutanauczyciel wspomagający
Renata Kuźmińskageografia
Sabina Lelujkaedukacja wczesnoszkolna
Jolanta Leszczyńskabibliotekarz
Anna Lewandowskanauczyciel wspomagający
Edyta Majewskareligia
Joanna Makowskamatematyka
Dorota Mierzejewskajęzyk angielski
Katarzyna Mierzejewskareligia
Małgorzata Milewskahistoria
Izabela Mrozekjęzyk polski
Jarosław Mrozekmatematyka
Jolanta Mrozekmatematyka
Izabela Musiałnauczyciel wspomagający
Anna Mysiewiczmatematyka
Tomasz Myśliwyreligia
Dorota Nadwodna-Piersaedukacja wczesnoszkolna
Tadeusz Nalewajkwychowanie fizyczne
Małgorzata Nałęcz-Wiśniewskaedukacja wczesnoszkolna
Ewa Niemczykświetlica
Elżbieta Nisiobęckahistoria
Renata Nowakjęzyk polski
Małgorzata Nurczykreligia
Joanna Orłowskanauczyciel wspomagający
Bożena Pabichbiologia
Lidia Pardaedukacja wczesnoszkolna
Łukasz Paurowiczjęzyk angielski
Liliana Perkowskaedukacja wczesnoszkolna
Katarzyna Perzanowskaedukacja wczesnoszkolna
Agata Pędzichedukacja wczesnoszkolna
Agnieszka Popielarczykjęzyk niemiecki
Anna Potkaj-Laskowskareligia
Magdalena Prusjęzyk angielski
Barbara Prusaczykjęzyk polski
Anita Pruszko-Zienkiewiczświetlica
Marta Przychodzeńjęzyk angielski
Bogumiła Przytułanauczyciel wspomagający
Magdalena Pychotkaedukacja wczesnoszkolna
Ewa Rakjęzyk angielski
Andrzej Rudzikwychowanie fizyczne
Barbara Rudzikjęzyk polski
Agnieszka Rycakedukacja wczesnoszkolna
Marek Sawickiinformatyka
Monika Sendrowskaedukacja wczesnoszkolna
Małgorzata Serowieclogopeda
Agnieszka Sienkiewiczjęzyk niemiecki
Paula Skibaedukacja wczesnoszkolna
Sylwia Smolińskatechnika
Marta Solnicafizyka
Emilia Stefańskajęzyk polski
Aldona Stepnowskaedukacja wczesnoszkolna
Katarzyna Szafarynświetlica
Dorota Tobiaszchemia
Małgorzata Tołwińskaedukacja wczesnoszkolna
Marcin Tomczakwiedza o społeczeństwie
Beata Wiskaedukacja wczesnoszkolna
Justyna Wiskaświetlica
Beata Wółkowskahistoria
Urszula Zagrobajęzyk polski
Magdalena Zalewskaedukacja wczesnoszkolna
Dominik Zalewskiwychowanie fizyczne
Anna Zarzyckaedukacja wczesnoszkolna
Wojciech Zarzyckiwychowanie fizyczne
Małgorzata Żebrowskaedukacja wczesnoszkolna
Marek Żebrowskiinformatyka
Radosław Żebrowskiwychowanie fizyczne