Sukcesy sportowe naszej szkoły

Dzisiejszy dzień obfitował w sukcesy sportowe dla naszej szkoły. Na sali gimnastycznej SP10 odbywały się zawody międzyszkolne w koszykówce 3×3 dziewcząt i chłopców, zarówno klas 4-6 jak i 7-8. W kategorii chłopców klas 6 nasza reprezentacja zajęła 3 miejsce. 🥉

Dziewczyny z klasy sportowej 6g (Natalia Sokołowska, Lena Sadłowska, Maja Dębek oraz Wiktoria Pawlik) pewnie pokonały swoje oponentki i w kategorii klas 6 zdobyły złote medale oraz awans do zawodów międzypowiatowych koszykówki 3×3 💪 🥇

Tym samym może się pochwalić drużyna chłopców klas 8 – nasi reprezentanci w swojej kategorii również zajęli 1 miejsce 🙂 🥇

Serdecznie gratulujemy!! 🏀

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid0uuW6uQ7fYtaEVdquNXuEHqsCAtHSoxmaXQBPatbeSCDkDuTeNVBmTJFwkkJeuoyLl&id=100057668282096