Konkurs dla nauczycieli z Mazowsza „LEKCJE O MAZOWSZU”

17 czerwca 2024 r. podczas uroczystej gali w Mazowieckim Teatrze Muzycznym im. Jana Kiepury, laureaci tegorocznej edycji „Lekcji o Mazowszu” odebrali nagrody za najlepsze scenariusze o kobietach Mazowsza.

Wśród nich znalazły się aż trzy nauczycielki naszej szkoły:

  • Pani Małgorzata Żebrowska I miejsce,
  • Pani Magdalena Pychotka II miejsce,
  • Pani Paula Skiba III miejsce.

Uczestnicy – nauczyciele mazowieckich szkół i innych instytucji – podjęli wyzwanie opracowania scenariusza zajęć z zakresu edukacji regionalnej oscylujących wokół tematu przewodniego „Kobiety Mazowsza”.

To ogromne wyróżnienie i duma dla naszej szkoły! 🥰

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid0D4Rz66UKSp58GUoxzKq7bYiL3KKGjh9nQooAqz2xXSX5QmwkGqyKbFzxcQuTEvokl&id=100057668282096