🎒🍎 Klasa 1e na warsztatach z dietetykiem – zdrowie i edukacja na talerzu 🥕👩🍳
W czwartek, 23 maja, uczniowie klasy 1e wzięli udział w wyjątkowych zajęciach z dietetykiem, zorganizowanych w ramach ogólnoszkolnego programu edukacyjnego promującego zdrowe nawyki żywieniowe 🥗. 📅 Program realizowany jest we wszystkich klasach 1–3 naszej szkoły w dniach od 16 do 30 maja, a jego szkolną koordynatorką jest pani Magdalena Pychotka 👩🏫. 📦 Projekt powstał na…
Czytaj więcej





