Zajęcia z dietetykiem

Klasę II E w ramach zajęć pozalekcyjnych „Uwierz w siebie” odwiedziła Pani Agnieszka Orłowska, która jest dietetykiem klinicznym. Zajęcia podzielone były na kilka części, co sprzyjało atrakcyjności. Na początku uczniowie wspólnie z Panią Agnieszką wyodrębnili zdrowe produkty, stworzyli notatkę, na co powinno się zwracać szczególną uwagę. Następnie podzieleni na grupy wykonywali zadania i ćwiczenia z dłuuugiej „zdrowej i dietetycznej” kolorowanki. Uczniowie poznali urządzenie – analizator składu ciała. Ostatnią częścią zajęć było samodzielne przygotowanie kanapkowych koreczków oraz owocowych szaszłyków – zabawa i nauka przy tym była znakomita! 😊

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid026qv4MinRuznbLM92kfUumjGvu5TfkXRhnTAKAx7zhyNwsaq8EpAKkzzGmMt56vpHl&id=100057668282096