Rozstrzygnięcie konkursu „To już 650 lat naszego miasta”

Konkurs „To już 650 lat naszego miasta”, organizowany przez Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli, który był skierowany do uczniów ostrołęckich szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych, został rozstrzygnięty.

Konkurs został objęty honorowym patronatem Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika, który przekazał dla zwycięzców nagrody.

Cel ogólny: zachęcenie uczniów do uczczenia 650 rocznicy powstania Ostrołęki poprzez udział w konkursie „To już 650 lat naszego miasta”.

Do konkursu przystąpiło 91 uczniów. Rywalizacja przebiegała w trzech kategoriach wiekowych: klasy I-IV, V-VIII szkół podstawowych i szkoły ponadpodstawowe.

Uczniowie klas I-IV wykonywali pracę plastyczną na temat „Ostrołęka w pracach plastycznych – przewodnik dla rodaka i cudzoziemca”.

Uczniowie klas V-VIII i szkół ponadpodstawowych wykonywali pracę w wersji polsko – angielskiej lub polsko – niemieckiej z wykorzystaniem technologii informacyjno-komunikacyjnych. Temat przewodni „Wirtualny przewodnik po Ostrołęce dla rodaka i cudzoziemca”.

Z Naszej szkoły wyróżnieni zostali:

  • Amelia Estera Gieryk – II miejsce w kategorii klas I-IV (opiekun: Ewelina Denkiewicz),
  • Maciej Wilczek – III miejsce w kategorii klas V-VIII (opiekun: Joanna Karwel).

Serdecznie gratulujemy!

https://www.moja-ostroleka.pl/art/1699517038/konkurs-to-juz-650-lat-naszego-miasta-rozstrzygniety-powstaly-piekne-prace-i-przewodniki-lista-nagrodzonych

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid028apsWDoHZwqGbcFeHREp7JLBFbn4AnMLbGv8PPYm3TDDLixRiftGf2nBssrsjiUnl&id=100057668282096