Rowerowa Stolica Polski


Nasza szkoła, jak co roku bierze w tym miesiącu udział w Rowerowej Stolicy Polski organizowanej przez @AktywneMiasta. Wspólnie z uczniami, rodzicami i nauczycielami wykręciliśmy już dla naszej szkoły około 5800km! Jesteśmy drugą ostrołęcką szkołą z najlepszym wynikiem, dlatego raz jeszcze zachęcamy wszystkich, którzy nie podjęli jeszcze wyzwania o wspólne kręcenie kilometrów dla naszej szkoły 😊🚴‍♂️

Szkoła, która zrobi najlepszy wynik zdobędzie nagrodę pieniężną na sprzęt sportowy, dlatego warto wziąć udział 🙂

Szkoła, której reprezentanci przejadą najdłuższy dystans dla Ostrołęki, otrzyma nagrodę w wysokości 3 tys. zł na zakup sprzętu sportowego. Przewidziano również nagrody dla trzech uczniów „10” z najlepszym wynikiem.

Aby wziąć udział w rywalizacji należy pobrać aplikację AKTYWNE MIASTA. Kolejne kroki znajdziecie w instrukcji.