„Promyki Dziesiątki” na międzynarodowym festiwalu ICTF w Sopocie

Szkolny teatr „Promyki Dziesiątki” prowadzony przez p. Lidię Pardę i Bogumiłę Przytułę kolejny raz zdobył sukces.

Podczas 4. edycji International Children’s Theatre Festiwal Sopot 2023 zespół zaprezentował przedstawienie „Ważne, co w środku” na motywach bajki Kubuś Puchatek.

Spektakl spodobał się nie tylko publiczności, ale również zachwycił jurorów, którzy przyznali zespołowi Nagrodę Specjalną za radosną ekspresję sceniczną, doskonałą kreację postaci, konsekwencję kostiumów i scenografii, trafność wypowiedzi artystycznej oraz ponadczasowe przesłanie o wartości człowieka z poszanowaniem tego kim jest, a nie jak wygląda.

Zespół otrzymał piękną statuetkę, zaś każdy aktor otrzymał złoty medal.

Przypomnijmy, że przedstawienie „Ważne, co w środku” zespół prezentował już kilkakrotnie i był wyróżniony podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Małych Form Teatralnych EFFKA 2022 w Piasecznie oraz II nagrodą podczas Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży WIGRASZEK 2022.

Serdecznie gratulujemy młodym artystom oraz wszystkim zaangażowanym w przygotowanie dzieci.

„Promyki Dziesiątki” na festiwalu ICTF w Sopocie