Ogólnopolski Turniej Koszykówki

Dnia 10 września uczennice klas sportowych 5g i 6g (i nie tylko) reprezentowały Szkołę Podstawową Nr 10 w Ogólnopolskim Turnieju Koszykówki 3×3 pod nazwą National Basketball. Była to pierwsza edycja tego turnieju współfinansowanego przez PZkosz i Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Dziewczęta podczas rejestracji otrzymały upominki (m.in. od sponsora turnieju czyli firmy Kinder) oraz vouchery na foodtrucki obecne na turnieju.
Turniej rozgrywał się na Torwarze na czterech boiskach do koszykówki 3×3.

Dziewczęta zebrały doświadczenie w grze z drużynami z całej Polski, min. Z Wrocławiem czy Ustroniem. Wzięły także udział w konkursach rzutowych, a także obejrzały Mecz Gwiazd, na którym pojawiły się rożne osobistości ze świata telewizji i sportu.

Jednym słowem – koszykarki naszej szkoły przeżyły bardzo ciekawą, świetnie zorganizowaną imprezę sportową 🙂 🏀

Trenerem drużyny był Jakub Borkowski

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid03AbXGnntkppCwriaaJXQzJaZ7dTPtBvS55gr1pmiiPyj9kn8asfv5rXbnP6Fz4Zql&id=100057668282096