Międzyklasowy Turniej Piłki Siatkowej

05.12.2019 r. w naszej szkole, odbył się międzyklasowy turniej piłki siatkowej. Do zawodów zgłosiły się reprezentacje klas VI i VIII. W jednej drużynie mogli grać zarówno dziewczęta jak i chłopcy. Po rozpoczęciu i przedstawieniu regulaminu zawodów zaczęto rozgrywki w 2 grupach. Turniej wygrała klasa VIII E pokonując młodszych kolegów z klasy VII E

Wyniki:

  • 1 miejsce – VIII E
  • 2 miejsce – VII E
  • 3 miejsce – VIII A
  • 4 miejsce – VII D
  • 5 miejsce – VI A
  • 6 miejsce – VIII D

Wszystkie zespoły otrzymały dyplomy, natomiast zwycięzcy poszczególnych miejsc 1-3 pamiątkowe medale ufundowane przez dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 10 im. Jana Pawła II w Ostrołęce Pana Krzysztofa Florczaka.

Zwycięzcom, jak i wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! 🙂