XV Międzyszkolny Konkurs Recytatorski

4 grudnia 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 3 im. Adama Mickiewicza w Ostrołęce odbył się Konkurs Recytatorski Twórczości Adama Mickiewicza. Naszą szkołę reprezentowały uczennice z klas IV – VIII, które osiągnęły następujące lokaty:

• Barbara Dawidczyk z klasy IV A – II miejsce w kategorii klas IV (opiekun Renata Nowak)
  • Antonina Zebrowska z klasy V A – III miejsce w kategorii klas V (opiekun Renata Nowak)
  • Maja Zaręba z klasy VI G – II miejsce w kategorii klas VI (opiekun Małgorzata Małkowska)
  • Amelia Stępień z klasy VIII E – II miejsce w kategorii klas VIII (opiekun Urszula Zagroba)
  • Alicja Mrozek z klasy VII E oraz Aleksandra Gorczyńska z klasy VIII D – wyróżnienia (opiekun Renata Nowak)

Uczennicom gratulujemy sukcesów.