Magia świąt w naszej szkole

W środę 14 grudnia klasa 3g pod opieką Moniki Sendrowskiej wystawiła przedstawienie bożonarodzeniowe. W klimacie nadchodzących świąt spotkali się uczniowie, nauczyciele, rodzice i dziadkowie.

Uczniowie w strojach postaci z biblijnej historii zaprezentowali swoje zdolności aktorskie.

Zgromadzeni na sali rodzice i dziadkowie mogli wysłuchać pięknych wierszy, wspaniałych kolęd i pastorałek. Nie zabrakło też symbolicznego dzielenia się opłatkiem, poczęstunku i wspólnego kolędowania przy dźwiękach akordeonu w wykonaniu pana M. Pędzicha. Piękną dekorację i scenografię przygotowały panie S. Smolińska i M. Sendrowska, a wspaniałe zdjęcia w ramach programu „Laboratoria przyszłości” wykonała pani E. Majewska.

Magia świąt w naszej szkole (14.12.2022)