Koncert charytatywny

W Multimedialnym Centrum Natura odbył się koncert charytatywny zorganizowany przez społeczność Szkoły Podstawowej nr 10 im. Jana Pawła II w Ostrołęce. Grupa jazzowa MC Kwadrat zagrała dla pana Tomka – taty jednego z uczniów „dziesiątki”. Cały zysk z imprezy zostanie przekazany na jego rehabilitację.

Ludzie o wielkim sercu nie zawiedli i tłumnie przybyli na koncert charytatywny jazzowej grupy MC Kwadrat.

Inicjatorem dobroczynnego przedsięwzięcia byli uczniowie klasy 3h z wychowawczynią Katarzyną Czubą. To oni wyciągnęli pomocną dłoń do pana Tomka – rodzica jednego z uczniów.

Dzięki determinacji, dobrej organizacji i dobroczynności społeczności Szkoły Podstawowej nr 10 pan Tomek otrzyma potrzebne wsparcie.

Koncert odbył się w poniedziałek 20 stycznia w Multimedialnym Centrum Natura.