Zapisy na „Koduj z Gigantami”

Zapisy na „Koduj z Gigantami” – największe wydarzenie programistyczne dla dzieci i młodzieży w Polsce ruszają już 1 sierpnia 2023. Wraz z naszymi patronami honorowymi serdecznie zapraszamy Państwa uczniów do udziału w akcji.

“Koduj z Gigantami: W krAInie Przyszłości” to już 13. edycja największych ogólnopolskich warsztatów z programowania dla dzieci i młodzieży, w których udział można wziąć całkowicie za darmo! Tym razem motywem przewodnim będzie Sztuczna Inteligencja! Zapraszamy wszystkich chętnych w wieku od 7 do 18 lat do Krainy AI, gdzie będziemy uczyć programować sztuczną inteligencję i nie tylko!

Zajęcia odbywają się stacjonarnie w blisko 100 polskich miastach, a także w formie online. Akcja potrwa od 26 sierpnia do 1 października 2023 roku.

Akcję honorowym patronatem wspiera Prezydent Miasta Ostrołęka.

Aby wziąć udział w zajęciach, wystarczy indywidualnie zarejestrować się na stronie: www.kodujzgigantami.pl

Poznaj szczegóły akcji na https://www.kodujzgigantami.pl/

Jeśli Państwa szkoła jest zainteresowana udziałem uczniów w akcji Koduj z Gigantami oraz promocją wydarzenia, prosimy o wysłanie maila na ostroleka@giganciprogramowania.edu.pl z danymi szkoły i osoby kontaktowej w celu przekazania materiałów oraz szczegółowych informacji.

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów – entuzjastów nowych technologii oraz tych, którzy dopiero chcą rozpocząć przygodę z programowaniem.

Projekt organizowany jest przez szkołę Giganci Programowania, oferującą od ponad 8 lat kursy programowania dla dzieci i młodzieży.

Giganci Programowania są globalnym partnerem Microsoft dla Edukacji.

GIGANCI PROGRAMOWANIA SP. Z O.O.
ul. Krucza 46 m. LU3
00-509,Warszawa, Polska
PL7010705680