Rozstrzygnięcie szkolnego konkursu „Ekoozdoba choinkowa”

13 grudnia 2022 r. odbyło się oficjalne rozstrzygnięcie szkolnego konkursu dla klas I – VIII pt. „Ekoozdoba choinkowa”. Został on zorganizowany w ramach ogólnopolskiego projektu edukacyjnego „Z ekologią na TY”. Wręczenia dyplomów i nagród książkowych dokonała Pani Dyrektor Jolanta Mrozek. Zadanie konkursowe polegało na stworzeniu niepowtarzalnej ozdoby/dekoracji świątecznej z surowców wtórnych.

Jury w składzie: Edyta Majewska, Magdalena Pychotka, Małgorzata Żebrowska postanowiło wyróżnić następujące osoby:

1. Klara Matuszewska – 2f,
    Adam Madej – 1a,
    Kinga Ścibek – 2e.
  2. Julia Gutowska – 2c,
    Lena Grzyb – 2e,
    Nadia Szymańska – 2e.
  3. Kacper Kacprzak – 2e,
    Mikołaj Dobkowski – 2e,
    Miłosz Popielarski – 2e.
  • Wyróżnienie:
    Bogdan Dekhtiarov – 2a,
    Franciszek Mrozek – 2e,
    Maria Michałek – 2f,
    Paweł Petrykowski – 2f.

1. Filip Sołtysiak – 4f,
  2. Laura Trzebuchowska – 6b,
  3. Przemysław Rębała – 6a,
    Piotr Czajkowski – 6b.

1. Maciej Piątkowski 7d,
  2. Maja Cymek 8i.

Wszystkie ozdoby biorące udział w konkursie zostaną przekazane na świąteczny kiermasz charytatywny.

Organizatorami konkursu były panie: Edyta Majewska, Magdalena Pychotka, Małgorzata Żebrowska.

„Ekoozdoba choinkowa” (13.12.2022)