Przedstawienie na Boże Narodzenie

W czwartek 19 grudnia przed społecznością Szkoły Podstawowej nr 10 w Ostrołęce wystąpił szkolny teatr Promyki Dziesiątki z klasą II A i chórem. Temat przedstawienia mógł być tyko jeden: Boże Narodzenie.

„…Bo dziecię nam narodziło się” – to tytuł przedstawienia bożonarodzeniowego przygotowanego przez szkolny teatr Promyki Dziesiątki i klasę II A pod opieką Lidii Pardy i Bogumiły Przytuły we współpracy ze szkolnym Chórem prowadzonym przez Wiolettę Dziedzicką.

Mali aktorzy spisali się na medal. Spisali się i rodzice, którzy przygotowali piękne stroje, Sylwia Smolińska odpowiedzialna za dekorację i rekwizyty i uczniowie, którzy zajmowali się światłem i multimediami.

Czas radosnego adwentowego oczekiwania na Boże Narodzenie wypełniły nie tylko próby do przedstawienia, ale również konkursy dające szansę uczniom wykazania się kreatywnością.

Podczas uroczystości wręczono nagrody zwycięzcom konkursu na najpiękniejszą kartę świąteczną. Życzenia dla całej społeczności szkolnej złożył wiceprezydent miasta Ostrołęki Maciej Kleczkowski i wiceprzewodniczący Rady Miasta Jakub Frydyk.