„Mikołajki na sportowo”

Proponujemy konkurs w MTSF, konkurencje:

• Bieg na 600m dzieci do 12 lat /starsi 800 m K/1000 m M (stadion)
  • Bieg na 50m Dz,/ K /M (stadion)
  • Zwis na drążku nachwytem na ugiętych rękach DZ/K (sala gimnastyczna II LO)
  • Podciąganie M (sala gimnastyczna II LO)
  • W dal z miejsca (sala gimnastyczna (II LO)
  • Kategorie K/M (rocznik 2001 i młodsi)
  • Wyróżnienie w kategorii K/M – za największą liczbę punktów uzyskanych w w/w próbach zgodnie z programem przeliczeniowym wyników w Międzynarodowym Teście Sprawności Fizycznej (MTSF).

Konkurencje sportowo-rekreacyjne:

• K/M Bieg na 50m, 1000 m (stadion),
  • pięcio-skok z miejsca,
  • rzut piłką lekarską z klęku,
  • skakanka – przeskoki obunóż na czas,
  • hula-hop – czas utrzymania na biodrach,
  • koszykówka indywidualnie – na 10 metrach od kosza ustawione trzy pachołki – slalom z kozłowaniem piłki ze zmianą ręki i rzut do kosza z dwutaktu (przy rzucie niecelnym lub nie właściwym wykonaniu dwutaktu powrót do ostatniego pachołka i powtórka rzutu do kosza z dwutaktu. (sala gimnastyczna II LO)
  • Kategorie wiekowe: K/M ( 2006 i młodsi ) (2005- 2001) (OPEN 2000 i starsi)

Podsumowanie, ogłoszenie wyników, wręczenie wyróżnień zwycięzcom:

• 17.grudnia 2020 .godz.16:30 sala gimnastyczna II LO.

Zgłoszenia na adres clan.lekkoatletyka@gmail.com lub składamy na miejscu wypełnione i podpisane przez uprawnione osoby. DEKLARACJA uczestnictwa do pobrania na stronie klubu UKS „CLAN” w Ostrołęce pod adresem: www.uks-clan.cba.pl/, na (Niepełnoletnich obowiązuje DEKLARACJA rodzica/prawnego opiekuna, dorosłych – DEKLARACJA zawodnika. Więcej informacji pod numerem telefonu: 602 711 305, 506 799 655.

Obowiązuje strój i obuwie sportowe oraz czapka Mikołaja.
Zabierz ze sobą UPOMINEK, którym chciałbyś obdarować Dzieci z Domu Dziecka w Ostrołęce i Polaków mieszkających
na Ukrainie.