SP10 Wicemistrzem Mazowsza w koszykówce dziewcząt kat. Dzieci !:) 🏀

Dnia 25.05.2024 r. rozgrywały się Mistrzostwa Mazowsza na dwóch halach: SP10 oraz 3LO. Reprezentacja naszej szkoły zajęła w niej wysoką lokatę – wygrała wszystkie mecze w grupie – z Sokołowem Podlaskim, Zatorami oraz najbardziej wyrównany, gdzie trzeba było grać dogrywkę z Wołominem. W półfinale dziewczyny zmierzyły się z drużyną z Płocka, z którą też pewnie zwyciężyły. W finale, w meczu o 1 miejsce SP10 zmierzyła się z SP3 Łomianki. Niestety mimo obiecującej pierwszej kwarty przeciwniczki okazały się dla nas zbyt mocne i ostatecznie przegraliśmy.

Mimo wszystko – srebrny medal na takiej rangi zawodach szkolnych to wielka chluba dla szkoły, przypomnienie dawnych koszykarskich tradycji, które pielęgnował kiedyś trener Wojciech Zarzycki 🙂

Skład:

• Natalia Sokołowska – 6g
  • Maja Dębek – 6g,
  • Alicja Gużeska – 6g,
  • Wiktoria Pawlik – 6g,
  • Lena Sadłowska – 6g,
  • Lena Tyszka – 6g,
  • Julia Mieczkowska – 6d,
  • Natalia Pędzich – 5g,
  • Julita Kuśmierczyk – 5g,
  • Zofia Małaszek – 5g,
  • Chanel d’angio Civita – 5g,
  • Viktoria Brodowska – 5g.

Trener: Jakub Borkowski