Ogólnopolski konkurs matematyczny – TopMaths

Ogólnopolski konkurs matematyczny „TopMaths” kierowany jest do wszystkich pasjonatów matematyki, którzy chcą spróbować swoich sił z zadaniami odnoszącymi się do wspomnianej dziedziny naukowej. Skierowany jest on do uczniów z obszaru całej Polski, którzy znajdują się na każdym poziomie edukacji, jak również osoby dorosłe.

1. Konkurs „TopMaths” zostanie zorganizowany online w serwisie edukacyjnym labofii.net w dniu 29.04.2021 roku.
  2. Udział w konkursie jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji w serwisie. Zostanie on przeprowadzony w niniejszych kategoriach wiekowych: klasy 1-3, 4-6, 7-8, szkoła średnia/dorośli.
  3. Pytania, z jakimi mierzyć będą się uczestnicy zabawy odpowiadają najnowszej podstawie programowej. Zostały one opracowane przez nauczycieli matematyki, dzięki temu ich rozwiązywanie stanowić będzie doskonały trening dla uczniów klas VIII i maturalnych (przykładowo, w konkursie dla szkół średnich znajdą się pytania odnoszące się do zakresu materiału występującego na maturze podstawowej, jak również rozszerzonej).
  4. Szczegółowe informacje na temat konkursu „TopMaths” znajdują się pod adresem: https://www.labofii.net/topmaths

„TopMaths” to wyjątkowa zabawa matematyczna, umożliwiająca rywalizację z innymi. To także możliwość, zweryfikowania swojej wiedzy z szerokiego zakresu związanego z „Królową Nauk”. Niniejszym zapraszamy do wspólnej zabawy i udziału w tym bezprecedensowym wydarzeniu.