Bezpieczne wakacje

Bezpieczne wakacje – „Mam dla kogo żyć! Stop. Po alkoholu nie wchodzę do wody”, „Stop. Po alkoholu nie wsiadam za kierownicę”.

Przed nami pierwsze dni wakacji. Czas regeneracji, odpoczynku od szkoły i przedszkola. To także czas wielu ciekawych spotkań z rówieśnikami, bliskimi oraz nowymi ludźmi. Aby okres ten był w pełni radosny, każdy z nas musi pamiętać o bezpieczeństwie bez względu na to czy spędza go w trasie, zwiedzając najciekawsze zakątki świata, czy wypoczywając nad wodą.

– Nie zapominajmy, że jest to również czas, w którym dochodzi do wielu nieszczęśliwych wypadków. Dlatego Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Ostrołęce, podobnie jak w latach ubiegłych, pragnie zwrócić Waszą uwagę na niebezpieczeństwo, które można napotkać na każdym kroku. Prosimy nie ignorujcie naszej informacji, pokażcie ją waszym rówieśnikom czy bliskim. Pamiętajcie o bezpieczeństwie, gdyż chwila nieuwagi może kosztować utratę życia lub zdrowia i pozostawi głęboką bliznę w sercach najbliższych. Pamiętajcie także, że w to właśnie Wy możecie stać się przypadkowymi bohaterami, ratując życie innym! Zachowajcie trzeźwy umysł – podkreśla Mariusz Łuba przewodniczący Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Ostrołęce.

Bezpieczne wakacje