Zbiórka na rzecz Fundacji – „Dzieło Nowego Tysiąclecia”

Zapraszamy do zbiórki na rzecz Fundacji – „Dzieło Nowego Tysiąclecia” w dniach od 21 września do 23 września 2021 r.

Zwracamy się z gorącym apelem do dzieci, rodziców i całej społeczności naszej szkoły o wsparcie finansowe na rzecz publicznej zbiórki Fundacji Episkopatu Polski „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

Fundacja ta od 2001r. aktywnie prowadzi program stypendialny wyrównujący szanse edukacyjne młodzieży, pochodzącej z małych miejscowości. W tym roku obejmuje pomocą już ponad dwa tysiące studentów z czterdziestu diecezji naszego kraju.

Pomoc nasza stanowi urzeczywistnienie wołania Jana Pawła II o „wyobraźnię miłosierdzia”. Od wielu lat szkoły imienia Jana Pawła II czynnie włączają się w tę zbiórkę. Liczy się każda złotówka i każdy przysłowiowy grosik.

Serdecznie dziękujemy

Samorząd uczniowski