Test Coopera dla wszystkich – niezależnie od wieku i stażu biegowego

24. września 2022 r. w godzinach 10.00 – 14.00, stadion MZOST i IT Ostrołęka, ul. Witosa 1.

Test Coopera pozwoli określić Twoją kondycję fizyczną.
Metoda pokonania dystansu – dowolna. Można biec, truchtać, maszerować, skakać, byleby pieszo.

Przyjdź i pobij swój dotychczasowy rekord, a jeśli nie sprawdziłeś się wcześniej – masz teraz świetną okazję, aby to zmienić. Nie zmarnuj szansy!

Program minutowy:

• 9:00 – Otwarcie biura zawodów (weryfikacja zawodników, odbiór numerów startowych)
  • 10:00 – Oficjalne otwarcie, powitanie zawodników. Start pierwszego biegu; kolejne biegi odbywać się będą co 30 min.; wręczenie certyfikatów i wyróżnień nastąpi bezpośrednio po każdym biegu.
  • 10:30 – Bieg najmłodszych z rodzicami
  • 11:00 – Bieg dzieci i młodzieży
  • 11:30; 12:00 – Biegi OPEN
  • 12:30 – Bieg Norwidowski
  • 13:00 – Bieg po rekord
  • 13:30 – Bieg Solidarności
  • ok. 14:00 – Zakończenie imprezy, podsumowanie, wyróżnienie zwycięzców i rekordzistów Testu Coopera oraz testów sprawnościowych i konkursów przeprowadzonych na bezpłatnych zajęciach lekkoatletycznych z UKS Clan.

Zapisy elektroniczne, regulamin i deklaracja uczestnictwa na stronie klubu: www.uks-clan.cba.pl, www.testcoopera.pl lub https://elektronicznezapisy.pl/

Organizator: UKS „CLAN” Ostrołęka Patronat: Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik

Patronat indywidualny: Przewodniczący Rady Miasta Ostrołęki Wojciech Zarzycki, Starosta Ostrołęcki Stanisław Kubeł, Dyrektor Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego wraz ze Szkołą Promocji Zdrowia w Ostrołęce Paweł Rafał Natkowski, Narodowy Koordynator #BEACTIVE Europejskiego Tygodnia Sportu: Ministerstwo Sportu i Turystyki w Warszawie.