Ślubowanie i pasowanie uczniów klas pierwszych

15 października 2021 r. w naszej szkole odbyła się wyjątkowa uroczystość – ślubowanie i pasowanie uczniów klas pierwszych.

Odświętnie ubrani pierwszoklasiści z przejęciem i radością w sercach zaprezentowali przygotowane wraz z wychowawczyniami wiersze i piosenki.

Po krótkiej części artystycznej odbyła się ceremonia ślubowania uczniów i pasowania, którego dokonali: dyrektor szkoły – Krzysztof Florczak oraz wicedyrektorzy – Jolanta Mrozek i Hanna Kolbus. Z tej niepowtarzalnej dla dzieci okazji Rada Rodziców podarowała każdej klasie prezenty – sprzęt sportowy. Nasi nowi uczniowie otrzymali również dyplomy, medale i słodkie upominki.

Wspólna fotografia zatrzyma w pamięci ten szczególny dzień na wiele lat, a w sercach dzieci pozostaną żywe wspomnienia radosnych chwil.

Ślubowanie uczniów klas I (15.10.2021)