ogłoszenia szkolne

Ogłoszenia

Akcja profilaktyczna
31 maja - Światowy Dzień Bez Papierosa
Święto zainicjowane przez Światową Organizację Zdrowia mające na celu zwrócenie uwagi na szkodliwość palenia tytoniu

1 czerwca - Dzień Bez Alkoholu
Polskie święto ustanowione uchwałą sejmu RP ze względu na szczególną wymowę Międzynarodowego Dnia Dziecka.

... czytaj więcej

Oferta edukacyjna III Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce
Klasa A biotechnologiczna
Klasa B matematyczno-fizyczna
Klasa C psychologiczna
Klasa D medyczna
Klasa E europejska
Klasa F Humanistyczna

... czytaj więcej

Harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021
Ministerstwo Edukacji Narodowej opracowało harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021, w tym terminy postępowania rekrutacyjnego, składania dokumentów do klas I szkół ponadpodstawowych i klas wstępnych szkół ponadpodstawowych. Dokument uwzględnia niektóre z uwag, które napłynęły do MEN w trakcie konsultacji społecznych ...

... czytaj więcej

Trwają zapisy do klas 1
Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 10 im. Jana Pawła II w Ostrołęce informuje, że trwają zapisy do klasy pierwszej na rok szkolny 2020/2021. Niezbędne formularze są do pobrania na stronie internetowej szkoły lub w sekretariacie (pokój 112).
Zapraszamy!

... zobacz dokumenty rekrutacja 2020/2021

Rekrutacja uzupełniająda do kl I 2020-2021
Lista kandydatów zakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym - uzupełniającym do klasy pierwszej w roku szkolnym 2020/2021 ...

... czytaj więcej

Procedury
Procedura postepowania na wypadek wystąpienia na terenie szkoły podejrzenia wystąpienia zakażenia koronawirusem lub zachorowania na COVID-19.
Procedury bezpieczeństwa dotyczące zajęć rewalidacyjnych, opiekuńczo-wychowawczych z elementami dydaktycznymi dla klas I-III oraz konsultacji w szkole w związku z zapobieganiem, przeciwddziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

... czytaj więcej

„W Wadowicach wszystko się zaczęło...” - 100. rocznica urodzin św. Jana Pawła II – Patrona szkoły
18 maja obchodzić będziemy 100. rocznicę urodzin Patrona naszej szkoły i zarazem Patrona miasta – św. Jana Pawła II. Wobec zaistniałej sytuacji epidemiologicznej niemożliwe jest zrealizowanie zaplanowanych uroczystości. Obchody stulecia urodzin Karola Wojtyły będą zatem znacznie skromniejsze i w dużej mierze odbywać się będą w Internecie.

Warto przypomnieć sobie, jak wyglądało dzieciństwo Karola Wojtyły, który przyszedł na świat 18 maja 1920 roku w Wadowicach. Był trzecim dzieckiem Emilii z Kaczorowskich i Karola Wojtyły. Najstarszy syn miał na imię Edmund, a młodsza córka Olga zmarła tuż po urodzeniu.

Pierwsze wzmianki o rodzinie Wojtyłów można znaleźć w Czańcu, uroczej wiosce leżącej nad Sołą. Tutaj urodził się Bartłomiej Wojtyła, prapradziadek papieża Jana Pawła II, oraz jego dziadek, Franciszek. Ojciec Jana Pawła II, Karol Wojtyła, urodził się w Lipniku, obecnie jest to dzielnica Bielsko-Białej. Karol ożenił się z Emilią Kaczorowską.

... czytaj więcej

ZSZ Nr 4 im. Adama Chętnika w Ostrołęce - Informacja o kierunkach
Informacja o kierunkach kształcenia oferowanych przez Zespół Szkół Zawodowych Nr 4 im. Adama Chętnika w Ostrołęce w nadchodzącym roku szkolnym 2020/2021.

Szukasz pomysłu na siebie?
"Czwórka" jest dla Ciebie!

Technik rachunkowości
Technik ekonomista
Technik hotelarstwa
Technik żywienia i usług gastronomicznych
Technik organizacji turystyki
Branżowa Szkoła I Stopnia oddział wielozawodowy

... czytaj więcej

Liceum Klasyczne w Ostrołęce - prezentacja
Liceum Klasyczne i,. Papieża Jana Pawła II w Ostrołece

PROFILE:
biologiczno medyczny
architektoniczno politechniczny
prawno ekonomiczny
humanistyczno dziennikarski

... czytaj więcej

Ulotka reklamowa Zespół Szkół Zawodowych Nr 3 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Ostrołęce
NASZE KIERUNKI: technik informatyk, technik programista, technik fotografii i multimediów, technik, architektury krajobrazu, technik ochrony środowiska, technik grafiki i poligrafii cyfrowej.

Kształcimy specjalistów branży IT. Mamy doskonałą bazę lokalową i dydaktyczną. Pomagamy rozwijać pasje i talenty. Zapewniamy niepowtarzalną atmosferę.

... czytaj więcej

Nabór do klasy IV sportowej na rok szkolny 2020/2021
Szkoła Podstawowa nr 10 w Ostrołęce ogłasza nabór do klasy IV sportowej o profilu : PIŁKA RĘCZNA - chłopcy, KOSZYKÓWKA - dziewczęta.
Wstępną kartę zgłoszenia należy pobrać ze strony szkoły i odesłać na adres e-mail: sp.10@wp.pl
O szczegółach rekrutacji poinformujemy Państwa w najbliższym czasie.
Dodatkowych informacji można uzyskać pod numerem telefonu 506 750 160 (Radosław Żebrowski), 791 614 414 (Jakub Borkowski) lub telefon szkoły (029) 760 25 89

... czytaj więcej

Rekrutacja do II Społecznego Liceum Ogólnokształcącego im. Toniego Halika Ostrołęka
... w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną w kraju i brakiem możliwości bezpośredniego spotkania się z uczniami VIII klas szkoły podstawowej, zwracamy się z uprzejmą prośbą o zapoznanie uczniów z ofertą edukacyjną II Społecznego Liceum Ogólnokształcącego im. Toniego Halika w Ostrołęce na rok szkolny 2020/2021 oraz rozesłanie informacji uczniom podczas zdalnego nauczania...

... czytaj więcej

Oferta Zespołu Szkół Zawodowych Nr 2 im. 5 Pułku Ułanów Zasławskich w Ostrołęce
... Z uwagi na sytuację w kraju i na świecie nie mogły odbyć się żadne zaplanowane wcześniej działania informacyjne dla tegorocznych ósmoklasistów.
W związku z tym przesyłamy materiał informacyjny ...
Pozdrawiamy i życzymy zdrowia.
Mariusz Głażewski, p.o. Dyrektor Szkoły
Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 im. 5 Pułku Ułanów Zasławskich
ul. Czwartaków 4 07-401 Ostrołęka
tel/fax 29 7691045 / 29 7603249
www. zsz2.ostroleka.edu.pl

... czytaj więcej

Drogi uczniu!
W tym trudnym dla wszystkich czasie epidemii zapraszamy do korzystania z pomocy psychologów i pedagogów naszej placówki.

... czytaj więcej

Mazowiecka policja apeluje!
Szanowni rodzice i opiekunowie! W związku z sytuacją występowania koronawirusa w Polsce rząd wprowadził nowe, ostrzejsze zasady bezpieczeństwa publicznego, w tym kolejne ograniczenia w przemieszczaniu się! Od 1 kwietnia do odwołania, osoby do 18. roku życia nie mogą wyjść z domu bez opieki dorosłego opiekuna. Tylko obecność rodzica, opiekuna prawnego lub kogoś dorosłego, usprawiedliwia obecność dzieci i młodzieży na ulicach i innych miejscach publicznych.

... czytaj więcej


Wcześniejsze ogłoszenia szkolne: 9 | 8 | 7 | 6 | 5 | 4 | 3 | 2 | 1