Oferta edukacyjna – II Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Ostrołęce


 
Zapraszamy w mury naszej szkoły. „Norwid” to nie tylko instytucja, to sposób na życie!
 

KlasaPlanowane profilePrzedmioty rozszerzonePerspektywiczne kierunki studiów
Amatematyczno - fizyczno - informatycznymatematyka
fizyka
informatyka
matematyka, fizyka, informatyka, energetyka, architektura, budowa maszyn, telekomunikacja, ekonomia, inżynieria kosmiczna, inżynieria technologii współczesnych, mechatronika, nanotechnologia, biotechnologia, automatyka i robotyka, budownictwo, fizyka techniczna
Brozszerzony program języka polskiego, historii i WoS-u
Klasa pod patronatem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego
język polski historia
wiedza o społeczeństwie + zajęcia z edukacji prawnej
filologia polska, filologie obce, historia, politologia, stosunki międzynarodowe, europeistyka, prawo, filozofia, dziennikarstwo, nauki społeczne, socjologia, psychologia, historia sztuki, kulturoznawstwo, antropologia i wiele innych
Cbiologiczno - chemiczno - j. angielski
Klasa realizująca program Szkoły Promocji Zdrowia
biologia chemia j. angielskibiologia, chemia, fizyka, medycyna, stomatologia, biotechnologia, ratownictwo medyczne, analityka medyczna, farmacja, pielęgniarstwo, położnictwo, zdrowie publiczne, mikrobiologia, weterynaria, kosmetologia, dietetyka, bezpieczeństwo żywności, fizjoterapia, biofizyka, zootechnika, energetyka i chemia jądrowa
Dmatematyczno - fizyczno - informatycznymatematyka
fizyka
informatyka
matematyka, fizyka, informatyka, energetyka, architektura, budowa maszyn, telekomunikacja, ekonomia, inżynieria kosmiczna, inżynieria technologii współczesnych, mechatronika, nanotechnologia, biotechnologia, automatyka i robotyka, budownictwo, fizyka techniczna
Ebiologiczno - chemiczno - matematycznybiologia
chemia
matematyka
biologia, chemia, matematyka, medycyna, kosmetologia, weterynaria, dietetyka, ochrona środowiska, ratownictwo medyczne, farmacja, genetyka i biologia eksperymentalna, zootechnika, analityka medyczna, kierunek lekarsko-dentystyczny, technologia chemiczna, inżynieria środowiskowa
Fjęzykowo - matematyczno - geograficznyj. angielski
matematyka
geografia
europeistyka, filologia angielska (w różnych obszarach biznesu i gospodarki), komunikacja społeczna, ekonomia - rynki zagraniczne, geodezja, logistyka, energetyka, geoinżynieria, ekonomia, gospodarka przestrzenna, zarządzanie, rachunkowość, finanse, kierunki menadżerskie, hotelarsko - turystyczne
Gjęzykowo - geograficzny z rozszerzonym programem WoS-uj. angielski
geografia
WOS
ekonomia, bankowość, rachunkowość i finanse, matematyka, informatyka, bezpieczeństwo narodowe, administracja służb porządku publicznego, zarządzanie jednostkami samorządu terytorialnego, administracja i cyfryzacja, doradztwo polityczne, prawo, komunikacja społeczna, etnologia, archeologia, antropologia kulturowa, innowacje technologiczne i wiele innych