Międzyszkolny Konkurs Pieśni Legionowych

W dniu 25 listopada 2021 r. w Ostrołęckim Centrum Kultury odbył się Międzyszkolny Konkurs Pieśni Legionowych, w którym wzięły udział dzieci z klas trzecich naszej szkoły. W kategorii SOLISTA wystąpiła uczennica klasy 3B – Julia Zych. W kategorii ZESPÓŁ wystąpiły dzieci z klasy 3 E – Małgorzata Sadowska, Maja Pychotka i Miłosz Kobyliński.

W konkursie, zespół Ostrołęcka Dziesiątka zajął I miejsce. Gratulujemy wszystkim młodym artystom wspaniałych umiejętności wokalnych. Mamy nadzieję, że udział w konkursie pozwoli na pielęgnowanie kulturowego dziedzictwa narodowego oraz kultywowanie pamięci o wydarzeniach, które zmieniły losy naszej Ojczyzny i ludziach, którzy walczyli o Jej suwerenność.

Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Pawła II w Ostrołęce pod patronatem Prezydenta Miasta Ostrołęka Łukasza Kulika oraz Przewodniczącego Rady Miasta Wojciecha Zarzyckiego.

Międzyszkolny Konkurs Pieśni Legionowych