Konkurs „Frohe Ostern”

Dnia 06.05.2022 r. został rozstrzygnięty konkurs na kartkę wielkanocną „Osterkarte” z życzeniami w języku niemieckim. Konkurs adresowany był do uczniów szkół podstawowych oraz szkół ponadpodstawowych. Wśród uczestników znalazło się 129 reprezentantów szkół podstawowych oraz szkół ponadpodstawowych z powiatu łomżyńskiego, kolneńskiego, zambrowskiego, ostrowskiego, ostrołęckiego i miasta Łomża.

W kategorii szkoły podstawowe:

  • I miejsce zajęła Oliwia Śledziewska – Szkoła Podstawowa w Starym Lubotyniu
  • I miejsce zajął Stanisław Śmiechowski – Szkoła Podstawowa nr 9 w Łomży
  • II miejsce zajęła Weronika Nerko – Szkoła Podstawowa w Czerwonem
  • II miejsce zajęła Ewelina Kowalewska – Szkoła Podstawowa nr 1 w Kolnie
  • III miejsce zajął Kacper Deptuła – Szkoła Podstawowa nr 10 w Ostrołęce
  • III miejsce zajęła Maja Dobrzyńska – Szkoła Podstawowa nr 7 w Łomży

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym!