Dyżury nauczycieli

Nazwisko i imięDzień tygodniaGodzina konsultacji
Balińska Renataczwartek1120 – 1220
Bałdyga-Wielechowska Ilonapiątek, co 2 tygodnie1215 – 1315
Bloch Magdalenaczwartek 935 – 1035
Bloch Radosławpiątek1030 – 1130
Borkowski Jakubśroda1030 – 1130
Brodacka Ewawtorek1120 – 1220
Chludzińska Sylwiaczwartek1030 – 1130
Czekała Agnieszkaczwartek935 – 1035
Czuba Katarzynaponiedziałek750 – 850
Czujak Annaponiedziałek1120 – 1220
Czyżak Wiesławaśroda1120 – 1220
Ćwiek Jacekpiątek1030 – 1130
Damięcka Katarzynaśroda1325 – 1425
Daniłowicz Grażynaczwartek1120 – 1220
Dawidczyk-Zaurska Ewaczwartek1035 – 1135
Dąbrowska Agataponiedziałek1030 – 1130
Denkiewicz Ewelinaponiedziałek 935 – 1035
Dobkowska Agnieszkaponiedziałek845 – 945
Dobkowska Martaponiedziałek1225 – 1325
Domańska Marzenawtorek1130 – 1230
Domian Katarzynaczwartek1035 – 1135
Domurad-Pragacz Wiolettawtorek945 – 1030
Drabot Beataśroda, co 2 tygodnie800 – 900
Dziedzicka Wiolettaśroda1130 – 1230
Florczak Krzysztofczwartek1400 – 1500
Florczak Renataśroda (co 2 tygodnie)1330 – 1430
Gałązka Dorotaśroda1225 – 1325
Gałązka Zbigniewponiedziałek845 – 945
Gamdzyk Halinaponiedziałek1030 – 1130
Górska Joannaczwartek1340 – 1430
Gromadzki Hubertczwartek935 – 1035
Guz Justynawtorek1120 – 1220
Jarnutowski RyszardWtorek 1030 – 1130
Kacprzak Joannaśroda
piątek
1430 – 1500,
1430 – 1500
Kaczyńska Agnieszkaponiedziałek940 – 1040
Karpińska Jolantawtorek935 – 1035
Karwel Joannaśroda
czwartek
1040 – 1110,
1130 – 1200
Kądewicz Katarzynawtorek745 – 845
Klemendorf Barbaraponiedziałek1120 – 1220
Kochanowicz Dariawtorek
piątek
940 – 1010,
850 – 920
Kolbus Hannaczwartek1430 – 1530
Kotowicz Aleksandrapiątek1120 – 1220
Kowalczyk Annaśroda
piątek
1120 – 1200,
1225 – 1245
Kubicka Małgorzataśroda1230 – 1330
Kurzątkowska Monikawtorek845 – 945
Kurzych Annaśroda1120 – 1220
Kuźmińska Renatawtorek750 – 850
Lelujka Sabinaśroda845 – 945
Leszczyńska Jolantawtorek 1430 – 1530
Lewandowska Annaśroda1230 – 1330
Majewska Edytaponiedziałek1035 – 1135
Makowska Joannaponiedziałek1030 – 1130
Mierzejewska Dorotaponiedziałek1120 – 1220
Mierzejewska Katarzynaczwartek1035 – 1135
Milewska Małgorzatawtorek1025 – 1125
Mrozek Jarosławwtorek1145 – 1245
Mrozek Jolantawtorek1230 – 1330
Mrozek-Cylwik Izabelawtorek 1030 – 1130
Musiał Izabelaczwartek1330 – 1430
Mysiewicz Annaczwartek845 – 945
Myśliwy Tomaszczwartek850 – 950
Nadwodna-Piersa Dorotawtorek1030 – 1130
Nalewajk Tadeuszwtorek1030 – 1130
Nałęcz-Wiśniewska Małgorzataczwartek1230 – 1330
Niemczyk Ewaponiedziałek
wtorek
1230 – 1300
Nowak Renataśroda1030 – 1130
Nurczyk Małgorzatawtorek1115 – 1215
Pabich Bożenaponiedziałek1035 – 1135
Parda Lidiapiątek935 – 1035
Paurowicz Łukaszponiedziałek 1125 – 1225
Perkowska Liliana czwartek1135 – 1220
Perzanowska Katarzyna piątek1425 – 1515
Pędzich Agataśroda1230 – 1330
Popielarczyk Agnieszka czwartek935 – 1035
Potkaj-Laskowska Anna wtorek1120 – 1220
Prus Magdalenaczwartek935 – 1035
Prusaczyk Barbaraponiedziałek1120 – 1220
Przychodzeń Martawtorek1225 – 1325
Przytuła Bogumiłapiątek 935 – 1035
Pychotka Magdalenapiątek935 – 1035
Rak Ewaczwartek935 – 1035
Rudzik Andrzejwtorek1230 – 1330
Rudzik Barbarawtorek1120 – 1220
Rycak Agnieszkaśroda1330 – 1430
Sendrowska Monikaczwartek
piątek
1430 – 1500,
1340 – 1410
Serowiec Małgorzataczwartek750 – 0850
Sienkiewicz Agnieszkapiątek1035 – 1135
Skiba Paulaczwartek1230 – 1330
Smolińska Sylwiapiątek 1430 – 1530
Solnica Martaczwartek1035 – 1135
Stefańska Emiliaśroda1035 – 1135
Stepnowska Aldonaśroda935 – 1035
Szafaryn Katarzynapiątek1030 – 1130
Tołwińska Małgorzataponiedziałek1220 – 1320
Tomczak Marcinczwartek1310 – 1340
Wiska Beataśroda1230 – 1330
Wiska Justynaponiedziałek
czwartek
1100 – 1130
Wółkowska Beataczwartek1140 – 1240
Zagroba Urszulaczwartek1225 – 1245
1340 – 1420
Zalewska Magdalenaczwartek800 – 900
Zalewski Dominikponiedziałek1030 – 1130
Zarzycka Annaponiedziałek1035 – 1135
Zarzycki Wojciechwtorek1140 – 1240
Żebrowska Małgorzataczwartek740 – 840
Żebrowski Marekśroda 945 – 1045
Żebrowski Radosławczwartek1225 – 1325