Turniej Szachowy – II Tura (Klasy 1-3)
Z radością informujemy o wynikach II tury szkolnego turnieju szachowego dla uczniów klas 1–3. Po zaciętej rywalizacji na szachownicy wyłoniono trójkę najlepszych graczy, którzy wykazali się wyjątkowym sprytem, logicznym myśleniem i cierpliwością. 1. miejsce – Jakub Święcicki (klasa 2a), 2. miejsce – Stanisław Panuś (klasa 1b), 3. miejsce – Alicja Lubiak (klasa 2g). Gratulujemy zwycięzcom…
Czytaj więcej





